Asymetria w obwodzie nóg

Witam, mam pewien problem już od dłuższego czasu. Moja noga jest w obwodzie grubsza od prawiej o około 10-15 cm. Jest to dla mnie przykre, ponieważ - ani dobrać spodni, ani się pokazać bez spodni. Największa różnica jest w pośladkac i udzie. W łydce jest minimalna! Byłem u lekarzy (ortopedia, chirurg naczyniowy) - nic nie wykazali... Powiedzieli że tak to jest. Ale jak tak ma być? Proszę o pomoc.

Szanowny Panie, a właściwie młody Człowieku, tak duża (jeśli pomiar został wykonany prawidłowo) różnica w obwodzie ud wymaga mimo wszystko przeprowadzenia pełnej diagnostyki, szczegółowego wywiadu oraz badania klinicznego. "tak może być" jedynie wtedy, gdy asymetria obwodu kk dolnych utrzymuje się od urodzenia, a w dzieciństwie wykluczono przyczyny chorobowe takiego stanu ( co mówią Rodzice na ten temat ?). Jednym słowem sugeruję ponowną konsultację ortopedyczną. Pozdrawiam