Powiększona wątroba po badaniu USG

WItam, po badaniu USG wyszlo ze mam powiekszona watrobe. Dzis ide po skierowanie na tesy watrobowe, czy to oznacza cos powaznego?? czy mam juz powoli korzystac z jakiej diety na watrobe??

Ale, żeby ocenić czy jest to powód do niepokoju muszę wiedzieć jaki jest konkretnie wymiar tej wątroby, struktura, ile ma Pan wzrostu i wagi. To istotne informacje potrzebne do oceny wielkości wątroby.