TK i wyniki badania wątroby

Odnosnie Tk i wynikow watroby. Opis: W seg IV b przy brzegu watroby widoczny jest nieregularny obszar o obnizonej densyjnosci o wym 12x9mm-obszar ogniskowego stluszczenia?zaburzenia perfuzji?" W piatek jestem zapusana na MR. Mam.lekko podwyzszony cholesterol i zazywam srodki antykoncepcyjne od ok 6lat. W tym roku mialam robione USG, wszystko prawidlowe. Proby watrobowe w normie. Moge sie nie martwic ze to cos powaznego?

Raczej to zmiana łagodna, a być może tylko taka anatomiczna przebudowa miąższu wątroby lokalna. Raczej nie ma powodu do niepokoju. Myślę, że NMR wyjaśni całkowicie tą sytuację