Tomografia jamy brzusznej z kontrastem

Witam, Jakis czas temu mialam robiona tomografie jamy brzusznej z kontrastem, przy problemach z krwinkomoczem. Dzis odebralam wyniki, i sa opisane zmiany na watrobie. Reszta prawidlowa. Opis: Watroba powiekszona, o nieco niejednorodnej densyjnosci. W fazie tetniczej badania widocznych kilka hiperdensyjnych zmian ogniskowych-m.in 6,5 i 6mm w seg. VII, 5,5mm s seg II, 6mm w seg III,.5 i 3mm w seg VI-naczyniaki? FNH?w seg.IV,widocz nieregul obszar o obnizonej densyjnosci 12×9mm-obszar ognis stl

Witam , mam za mało danych o stanie Pani zdrowia , dokładnych przyczynach zleconych badań - abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę szczegóły omówić z lekarzem prowadzącym! z.żurawski