Powiększona źrenica w jednym oku a uraz głowy

Witam. Mam pytanie odnośnie powiększonej źrenicy w jednym oku ( nie jest to stałe) W styczniu 2013 r. miałam wypadek komunikacyjny i doznałam powierzchownego urazu głowy i cyt. "skręcenia szyjnego odcinka kręgosłupa" bez większych obrażeń, TK i MRI są dobre,zostały powtórzone ok miesiąc temu i też są ok.Lekarze (okulista i neurolog)odsyłają mnie jeden do drugiego,a dolegliwości jak były tak są. Nie wiem co dalej mogę z tym zrobić. Bardzo proszę o poradę.

Ponieważ wypadek nie spowodował uszkodzeń śródczaszkowych; prawidłowy wynik TK i MRI, 2 krotnie!
Była Pani konsultowana przez Neurologa i Okulistę
Nierówność źrenic występuje zmiennie nasilona; należy uznać, że tak już jest w Pani przypadku i nie denerwować się
Warto mieć w dowodzie kartkę z informacją o nierówności źrenic, aby w razie wypadku nie przesadzono ze strachu przed krwiakiem !
Dla kręgosłupa wazny ruch i regularne ćwiczenia