Powiększone gruczoły piersiowe po karmieniu

witam w jednej piersi mam grudki jeden wielkosci 2 mm lekarz w usg stwierdził ze to powiekszone gruczoły po karmieniu czy faktycznie tak jest?jesli tak to czy to normalne ze powiekszony gruczoł ma 2 mm ?to jakiej wielkosci sa gruczoły normalne naturalne?są aż tak małe ?prosze o odp.

lekarz w usg stwierdził ze to powiekszone gruczoły po karmieniu czy faktycznie tak jest?
- oczywiście, że tak może być, przecież powiedział o tym Pani lekarz
jesli tak to czy to normalne ze powiekszony gruczoł ma 2 mm?
- tak oczywiście może być
to jakiej wielkosci sa gruczoły normalne naturalne?
bardzo małe, składające się z pojedynczych komórek, w niewielkich grupach
są aż tak małe?
- bardzo małe, ocenia się je głównie pod mikroskopem