Powiększone gruczoły po karmieniu piersią

witam ostatnio na usg piersi doktor stwierdził grudki w 1 piersi na usg nic niepokojacego tylko okazało sie ze to powiekszone gruczoły po karmieniu piersia.moje pytanie czy te gruczoły moga przekształcic sie w cos groznego i czy mogą sie powiekszyc co wtedy jesli tak?

Gruczoł to element,z którego składa się pierś i nie należy obawiać się jego obecności. Ta tkanka w Pani wieku stanowi z reguły główny składnik objętości piersi.