Powiększone, nieco hipoechogeniczne węzły chłonne szyi

Witam. Chciałabym prosić o interpretacje wyników i poradę co dalej robić. Jestem bezsilna, nic mnie nie boli, tylko mam od 2 lat powiększone węzły chłonne. Wynik usg szyi: "powiększone, nieco hipoechogeniczne węzły chłonne szyi, do 18,8x4,1 mm". Badanie krwi : MXD 20.70 NEUT 42.90 MXD# 1.20 NEUT# 2.60 OB 33 Neurocyt pałeczkowaty 0 Neutrocyt wielopłatowy 33 Limfocyt 46 Eozynocyt 15. Tak to wszystko inne jest w normie. Lekarz ogólny proponuje wycięcie węzła do badań, ale nie wiem, czy jest sens?

Witam,

Wskazana konsultacja hematologiczna - ilosc eozynofilow (eozynocytow) jest istotnie zbyt wysoka. Propozycja lekarza jest sluszna, bo wyciecie wezla chlonego umozliwi przeprowadzenie badania histopatologicznego w kierunku chorob ukladu krwiotworczego.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga