Powiększony węzeł chłonny po prawej stronie szyi

Witam. Mam 18 lat, dziś zauwazyłam na mojej szyi powiększony węzeł chłonny tylko po prawej stronie, nie jest bardzo powiększony jednak po odgięciu głowy w lewą stronę widać go. nie boli, jedynie jak dotykam to jest czuły na dotyk (nie boli) jak połykam ślinę lekko boli, szyja nie jest dodatkowo spuchnięta, ani nie występują żadne inne objawy, czy wystarczy branie Paracetamolu i wygrzanie, czy jednak warto udać się z tym do lekarza? Czy może to być rak ? Prosze o pomoc..

Witam,

Paracetamol raczej nie pomoze, warto udac sie na konsultacje lekarska, lekarz bedzie mogl zalecic wykonanie badania USG tej okolicy

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga