Powiększone piersi i ból podbrzusza - czy to ciąża?

Witam. Od trzech miesięcy mam nieregularne miesiączki, być może jest to spowodowane stresem. Ostatnio miałam miesiączkę 30 stycznia i od tego dnia do dzisiejszego regularnie współżyjemy z małżonkiem. Staramy się o kolejne dziecko. Dnia 15 lutego byłam u ginekologa i nie stwierdził ciąży. Test ostatni wykonywałam parę dni temu i również wyszedł negatywnie. Jednakże cały miesiąc mam straszny, piłujący ból podbrzusza. Kolejne objawy to: nieustanny wdęty brzuch, kłucia i ciągnące boleści jajników, powiększone piersi (brodawki są powiększone, brązowieją), częste oddawanie moczu, i czasami niesamowite skurcze podbrzusza pod wieczór i szczypania. Również czasami odczuwam skurcze w dole krzyża. Również od ostatnich trzech dni mam skurczoną szyjkę macicy, odczywalną przy współżyciu. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam.

Dzień dobry!
Jeśli była Pani 15 dni od krwawienia miesiączkowego u ginekologa to nie było możliwości stwierdzenia tak wczesnej ciąży. Objawy rzeczywiście mogą sugerować ciążę, dlatego w dniu spodziewanej miesiączki o ile ona nie wystąpi należy wykonać test ciążowy.