Powiększone podbrzusze a ryzyko ciąży

Witam Naczytałam się sporo w internecie na ten temat i już mam mętlik w głowie. 4 października doszło do stosunku.Od jakiegoś czasu zauważyłam że mam powiększone podbrzusze..myślałam że jestem w ciązy i zrobiłam 4 testy i wyniki były negatywne wszystkie! Mimo to dalej widzę że moje podbrzusze jest twarde i powiększone,a talia jest prawie nie widoczna.W tamtym miesiącu piekły mnie jajniki przez pewnien czas.Miałam normalnie przez ten czas 2 miesiączki mimo że ostatnia mi się opóźniała aż tydzień

Witam serdecznie. Ciążę można wykluczyć, nie mniej jednak warto zgłosić się do ginekologa by wykonać podstawowe badania oraz USG.