Powiększone węzły chłonne a białaczka
Witam,13.11ze Wzgledu Na Bóle Po Usunięciu Pęcherzyka Żółciowego I Zgagę Dostalam Skierowanie Na USG I Morfologię.USG Wykonane12.12Nie Wykazalo Żadnych Nieprawidłowości13.12wykonałam Badania Krwi I Tutaj Zaczyna Sie Mój Problem Wyniki Wszystkie W Normie Oprócz:LYMPH%-56%(NORMADO45%)NEUT%-36%(NORMAOD40%)LYMPH #- 3,80 NEUT#- 2,40 CRP- PONIZEJ-1wiec Stanu Zapalnego Nie Mam.Od Kilku Tyg Boli Mnie Kregosłup Internista Dał Skierowanie Do Neurologa Bo Mam Skolize Teraz Boli Mnie Też Gardło I Uszy Oraz Głowa Mam Powiekszone Węzły Czy To Białączka?Proszę O Odp.Mag1406

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis moze wskazywać na infekcje wirusowa. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.