Powiększone węzły chłonne szyjne i wynik badania krwi oraz USG tarczycy

Powiększone węzły chłonne szyjne. Z opisu USG tarczycy "Obustronnie widoczne liczne, różnej wielkości- największe o średnicy 19 mm po stronie prawej,powiększone węzły chłonne szyjne" Z morfologi za wysoki poziom : leukocyty 11,0 OB 32 CRP 7,66 Glukoza 105 Czy jest się czym martwić?

Sądzę, że tak - wyniki wskazują na stan zapalny - z jakiegoś powodu lekarz zlecił USG.
Proszę zgłosić się do lekarza z tymi wynikami. Stężenia glukozy na czczo nie może przekraczać 100; należy wynik powtórzyć, najlepiej po wyleczeniu stanu zapalnego.