Licznie powiększone odczynowe węzły chłonne szyjne

Witam. Od wielu miesięcy mam licznie powiększone odczynowe węzły chłonne szyjne, największe 2.1 i 2.7 mm (jeden z lewej, jeden z prawej). Od października leczę się na niewielką niedoczynność tarczycy. Badania krwi w normie, laryngologicznie w porządku, rtg klatki piersiowej nic nie wykazało. Mam problem ze stawami a mam dopiero 26 lat. Lekarze mnie uspokajają, ale mi to spędza sen z powiek bo z łatwością węzły są wyczuwalne dla mnie, niektóre bolesne. Czy powinnam zgłościć się do hematologa?

Proponuje jako pierwsze badanie USG, ljako kontrola obiektywna czy "cos" się zmienia, z badań dodatkowych to warto oznaczyć poziom LDH i AP, i ewentualnie z tymi wynikami kontrola . Do rozwazenia tez biopsja węzłów chłonnych