Powiększony brzuch a prawdopodobieństwo zapłodnienia

biore tabletki rok czasu w piatek zaczelam nowy blister w niedziele wspolzylam z chlopakiem i zapomnialam wziasc tabletki wzielam dopiero w poniedzialek gdzie minelo ponad 12 godzin a potem w ten sam dzien nastepna o regolarnej godzinie czy jest podejrzenie ze moge byc w ciazy do tego jeszcze mam wrazenie nabrzmialego brzucha

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, ale prawdopodobieństwo jest niewielkie.
Pozdrawiam