Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększony trzeci migdał i katar u 2-latki

moja córka 2 lata ma stwierdzony powiększony 3 migdał 3 stopnia jest to drugi miesiac leczenia ale bez skutku. Do tego ma katar gęsty przeźroczysty badania na alergie nic nie wykazały. Katar ma już 3 miesiące bez przerwy. Czy da się taki katar wyleczyć?? Stosuje fanipos ale on nie pomaga.. Czy taki katar to normalne przy powiększonym migdale czy szukać gdzie indziej przyczyny?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Leczenie chrapania techniką Celon

Chrapanie to uciążliwy problem - przede wszystkim dla osoby, która musi go słuchać. Jak można wyleczyć się z chrapania? Na ten temat wypowiada się ekspert - dr Michał Michalik.

Sterydy, hormony donorowe typy Fanipos stosuje się u dzieci od około 4 go roku życia. Stosowane wcześniej mogą zatrzymać wzrost dziecka. ten lekarz który to zaordynował dziecku w tym wieku kwalifikuje się do zabrania dyplomu lekarskiego i ponownych egzaminów sprawdzających jego wiedzę medyczną. Zgłoście ten fakt odpowiedniej terytorialnie Okręgowej Izby Lekarskiej.Jak czyścicie i odsysacie nos dziecku? Co potem robicie z tymi fridami??? zadzwońcie do mnie..Były robione wymazy i posiewy z nosa? Badanie alergii kontaktowej i wziewnej przed trzecim rokiem życia też nie ma sensu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy