Powikłania grypy u 27-latka

Witam mam 27 lat właśnie przechodzę grypę mam już od dwóch dni gorączkę 37 i pięć kresek kaszel katar i mocny ból głowy i niestety od dzisiaj rana zaczęły mi wyskakiwać niepokojące plamy (krosty) na rękach prawej i lewej z godziny na godzinę jest ich coraz więcej (nie brałem żadnych leków więc teoretycznie nie powinno być to uczulenie ) czy może być to coś groźnego ? ponieważ ostatnio często w telewizji straszą powikłaniami grypy ! ! ! Bardzo bym prosił o jakąś odpowiedź Z góry bardzo dziękuję

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego celem konsultacji. Na podstawie zamieszczonego opisu jednoznaczne udzielenie odpowiedzi na pytanie - co jest przyczyną wystąpienia wybroczyn na skórze, nie jest możliwe.