Powrót do aktywności po zabiegu usunięcia mięśniaka macicy

Kidy po jakim czasie operacji metoda laporoskopi usuniecia febroids, miesniaka macicy mozna powrocic do pracy , zaczac uprawiac sex i starac sie o zajscie w ciaze Anna 34 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kontrolnie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę że jeżeli nie ma dolegliwości bólowych to spokojnie można.