Powrót do leczenia ortodontycznego po dłuższej przerwie

Witam! Mam pewien problem a mianowicie czy mogłabym wrócić do leczdnia ortodontyczne po prawie 3 letniej przerwie? Dodam, że przerwanie leczenia było związane problemami finansowymi. Bardzo zależy mi na odpowiedzi gdyż moje zęby są bardzo krzywe mam wysunięte kły w górnej szczękę i wyglądam paskudnie. Dodam jeszcze,że mam 18lat

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to możliwe. Zależy to od konkretnej sytuacji. Proszę zgłosić się do ortodonty.