Powstanie guza po operacji oszczędzającej

Witam. Mam pytanie. Moja mama 7 lat temu miała operacje oszczedzajaca. W tym tygodniu na USG wyszło ,że ma w tej samej piersi znów guza. Jeszcze nie wiadomo co to za guz. Chciałabym sie dowiedziec czy może byc szansa na to ,ze to nie nawrót choroby? Wiem,że to naiwne ,ale ...Ma przerwana limfę ,boli Ją ta pierś,wiec może to nie jest to....

Nie istnieje leczenie przez internet! Bez zbadania pacjentki nic nie jestem w stanie odpowiedzieć! Może to być nawrót choroby , ale nie musi! Konieczna biopsja! , zż