Wynik biopsji gruboiglowej T1N0M0, po operacji oszczędzającej pierś

Mam pytanie a propo rozpoznania raka piersi- wynik biopsji gruboiglowej T1N0M0, po operacji oszczędzającej pierś wiem jeszcze ,że rak jest -3 i 3 stopień złośliwości...Guz miał 2cm.Jakie są rokowania takiego przypadku?Czekamy na chemię,gdyż wykonywane są dodatkowe badania-immunohistochemia. Na rozpoznaniu napisane jest też \'mięsak\" Błagam o pomoc i wyjaśnienie tych wyników.

Nowotwór piersi złośliwy, wymaga leczenia skojarzonego i ścisłych obserwacji. Immunohistochemia może nam podpowiedzieć jak dalej leczyć i jakie jest rokowanie. Na tym etapie za mało danych