Powstanie krostek po stosunku a badanie biocenozy

Witam chciałabym prosić o udzielenie pomocy badanie biocenozy co w nim wyszło?Proszę bardzo o pomoc. DWOINKI NEISSERA-nie wykryto (-) LEUKOCYTY-nieliczne NABŁONKI-dość liczne FLORA BAKTERYJNA-mierna G(+) G(-) RZĘSISTEK POCHWOWY-nie wykryto (-) DROŻDŻE-nieobecne (-) PAŁECZKI KWASU MLEKOWEGO-nieobecne(-) U mojego chłopaka po stosunku wyszły krostki czerwone pewnego dnia krwawił dermatolog rozkłada ręce twierdzi że to o tarcia proszę o pomoc zapisałam się na wizyte do ginekologa Dziękuję Karolina.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania może wskazywać na infekcje dróg rodnych. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się do ginekologa w umówionym terminie. Jeśli u partnera dojdzie do nawrotu zmian to konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.