Powstawanie siniaków na całym ciele u 35-latki

Witam Mam 35lat od jakiegoś czasu zauważyłam, że mam sporo siniaków na całym ciele, często też mam zawroty głowy ,które szybko ustępują. Kilka razy miałam gwałtowne spadki ciśnienia ,które prowadziły do omdleń. Odżywiam się zdrowo, nie mam stresującej pracy ani nie jestem w ciąży ,więc nie wiem co powoduje te uciążliwe objawy (szczególnie w pracy) proszę o pomoc jakie badania powinna wykonać.

Najprościej - wybrać się do lekarza rodzinnego. Trzeba zebrać wywiad, zbadać, obejrzeć. Ile pije pani płynów w ciągu doby? Jaka jest morfologia, elektrolity, układ krzepnięcia, tarczyca, domowe pomiary ciśnienia i tętna, obciążenie rodzinne? Nie ma możliwości na udzielenie dobrej i wyczerpującej rady przez internet!