Pojawianie się siniaków na ciele

Od jakiegoś czasu na moim ciele pojawia się mnóstwo siniaków bez wyraźnej przyczyny. Szczególnie dużo jest ich na nogach. Do tego dochodzi okropny ból w łydkach i stopach. Co to może być? Wspomnę jeszcze, że niedawno przechodziłam półpasiec, który bardzo źle zniosłam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sueruję zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać morfologię krwi i koagulogram. Przyczyną mogą być zaburzenia krzepnięcia i to je należy diagnozować w pierwszej kolejności.