Powstawanie zakol z powodu nerwicy

Witam, Mam 21 lat i problem z włosami. Od kilku lat robią mi sie dość duże zakola, włosy na czubku głowy są bardzo rzadkie i cienkie, tył i boli mam dość gęste. Co na to można stosować, czy jakieś ogólne witaminy, minerały cos pomogą ? Dodam że mam duży kompleks na tym punkcie. Mam nerwicę i biorę na to leki od 3 lat. Czy nerwica tez może wpływać na wypadanie włosów, powiekszanie się zakol ? Jak sobie z tym radzić. Pozdrawiam Mateusz

tak,odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza