Poziom AST, ALT i CRP przy bólach brzucha

Od dwóch tygodni mam bóle brzucha AST 46 ALT 92 CRP 8.67; po przyjeciu nospy bol ustepuje na 15 minut i znów zaczyna bolec srodek brzucha i lewa strona..usg niczego nie wykazało rtg jamy brzusznej również. Pomomo przyjmowanych leów m.in. polprazoli, scopolanu bol nie stepuje a wrecz przeciwnie bym powiedziała. Co to moze byc? czy moze swiadczyc o wrzodach czy o chorej watrobie?

W przypadku choroby wrzodowej powinna być po 2 tyg. poprawa. Należy dorobić próby wątrobowe i lipazę oraz amylaze w surowicy i w moczu i udać się do gastroenterologa lub chirurgia ogólnego. Jest podejrzenie zapalenia wątroby lub trzustki i nadal kamicy dróg żółciowych.