Bolesność brzucha po zjedzeniu słodkich potraw

czy to moze b yc trzustka?? mam od kilku miesiecy bol zaraz po zjedzeniu czegos słodkiego w lewym boku na wysokosci miednicy...wyniki morfologii wszystko w normie, mocz w normie, crp 0,07 amylaza trzustkowa 48U/l bilirubina 10.8 umol/L, AST 17U/L, ALT 14 U/L, GGTP 8U/L LIPAZA MET KOLORYMETRYCZNA 55;U/L AMYLAZA TRZUSTKOWA W MOCZU 318 U/L USG jamy brzusznej WSZYSTKO W NORMIE, gastroskopia prawidłowa, ca19,9: 7 U/ml...co jeszcze powinnam zrobic zeby dowiedziec co jest przyczyna bolu dodam ze bol jest kłujacy nie jest on bardzo intensywny ale kłuje po zjedzeniu zwłaszcza kremowych ciast...czasem mam wrazenie ze zaczyna bolec jak o tym mysle...bardzo prosze o pomoc jakiegos specjaliste albo o rade co powinnam w tej sytuacji zrobic...

Aleksander Ropielewski

Sugeruje kontakt z gastrologiem. Wyniki badan w normie i nie wskazują jednoznacznie na patologię. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego trudno mi udzielić bardziej jednznacznej odpowiedzi.