Poziom cukru w 37 tygodniu ciąży

Witam Mam pytanie , odebrałam dziś wyniki z laboratorium i wyszły mi wyższe niż z przed 7 tyg. a dokładnie uśredniona wartość 8,4 . Dodam ,że mam dość wysoką anemię jestem w 37 tyg. ciąży. Mierzę codziennie poziom cukru glukometrem i wskazuje mi godzinę po posiłku między 105-125. Co ma wpływ , na tak wysoki uśredniony wynik poziomu cukru we krwi. Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę powtórzyć pytanie i wyjaśnić, co rozumie Pani pod pojęciem "uśrednionej wartości". Jeżeli stwierdzenie to dotyczy wyniku próby obciążenia doustnego glukozą, to interpretować należy wszystkie wyniki, a nie ich średnią wartość.
Podany poziom cukru 1h po posiłku jest prawidłowy.
W związku ze stwierdzoną anemią i podejrzeniem cukrzycy w ciąży proszę przede wszystkim skontaktować się z lekarzem prowadzącym ciążę.