Poziom eozynofili i monocytów u 63-letniej osoby

Dobry wieczór Panie Doktorze Dzisiaj odebrałam wyniki i jestem zaniepokojona monocyty 12,1 Eozofille 6,7 OB 47 Proszę o odpowiedz czy mam powód do zmartwienia Pozdrawiam Katarzyna

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz poznanie objawów występujących u pacjenta. Następnie ewentualnie będzie można myśleć o rozszerzeniu diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.