Poziom FSH u 19-latka

Witam, jestem mężczyzną (19 lat) i niedawno miałem robione badania pod kierunkiem niedoczynności tarczycy (TSH i FT4 - wszystkie w normie), zupełnie przypadkowo zostało zrobione jeszcze badanie FSH, które wyniosło 0,88 U/l. Tu pojawia się moja pytanie czy taki wynik jest właściwy?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć dokładnie. Jeżeli wynik jest poniżej normy może świadczyć o niedoczynności przysadki mózgowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.