Poziom FT3, FT4 i TSH u 38-letniej kobiety

Witam jestem kobietom mam 38 lat bardzo proszę o zerknięcie na moje badania czy mam się niepokoić .FT 3 -2,87 .;FT4-1,00 ; TSH -2,6717. USG tarczycy Prawy płat -40

Aleksander Ropielewski

Nie wiem w jakich jednostkach podane są wyniki dlatego trudno jest mi jednoznacznie zinterpretować wyniki. Niezależnie od jednostek poziom FT4 jest za niski. Sugeruję jednak kontakt z lekarzem, ponieważ ciężko mi powiedzieć jednoznacznie czy są powody do niepokoju.