Wyniki badań FT3, FT4 i TSH 37-letniej kobiety do analizy

Bardzo proszę o zerknięcie na wyniki badań u kobiety 37 lat;FT3-2,87. FT4-1,04 Anti TPO-897,12 TSH-1,8978 Odczyn Biernackiego-22mm/Hh .USG-Prawy płat 42*15*11-3,5 cm³ Lewy płat 54*13*14mm-5cm³ Tchawica bez zwężeń i przemieszczeń.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się odnieść. W powyższych wynikach zwraca uwagę prawdopodobnie podwyższone miano anty TPO co może wskazywać na autoimmunologiczną chorobę. Proszę koniecznie udać się do endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.