Badania FT3 i FT4 oraz przeciwciał

Witam prosze o podanie prawidłowych wartości ft3 i ft4 moje wyniki to anty tpo 414 ft3 2,95 ft4 1,10 tsh 1,38 atg 48,6 vit d-t 12,06przeciw ciała anty -hbs 479

Witam serdecznie. Wskazana jest kontrola endokrynologiczna. Wyniki nie są w normie. Stwierdzenie przeciwciał anty tpo i anty tg może świadczyć o tle autoimmunologicznym.