Poziom hemoglobiny, hematokrytu i żelaza u 42-letniej kobiety

Witam .Jestwm kobietą 42 lat.Wyniki moich badań nie wyglądają najlepiej,powtórzyłam je po pięciu miesącach i są jeszcze gorsze.Proszę o opinie.hemoglobina10,0 ,hematokryt 32 , MCV 79, MCH 25, MCHC 31,3 , RDW-CV 15 ,P-LCR 46 ,ŻELAZO44,4. Reszta w normie.Zaznaczam,że nie mam żadnych dolegliwości i czuję się ogólnie dobrze.Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani jednostek w jakich wykonywany jest pomiar żelaza w Pani laboratorium. Wyniki sugerują niedokrwistość, proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam