Poziom ketonów w moczu a cukrzyca ciążowa

Witam, proszę o pomoc. Odebrałam dzisiaj wyniki i okazało się, że mam dużo podniesiony poziom ketonów w moczu 150,00, w zeszłym tygodniu było to 50,00. Mam cukrzycę ciążową. Wizyta u ginekologa za 5 dni. Proszę o pomoc - czy taka ilość ketonów oznacza, że głodzę dziecko? Czy jest to zjawisko które dotyczy tylko mnie?

Aleksander Ropielewski

Prosze pilnie zgłosić się do izby przyjęć szpitala ginekologicznego. Jest to niebezpieczne dla Pani i Pani dziecka i konieczne jest włączenie leczenia.