Poziom limfocytów u 26-letniej osoby do interpretacji

Szanowni Państwo, pokornie proszę o ocenę moich wyników limfocytów; na karcie widnieją dwa zapisy: limfocyty 1,1 tys/?l (1,4-3,5) i drugi: limfocyty 17,7 % (20-45) pozostałe badania krwi są w normie, mocz w normie, OB w normie. Czy mam się niepokoić?

Renata GrzechociĹska

Wyniki nie są niepokojące. Proponuję ponownie wykonać badanie za jakiś czas, aby sprawdzić, czy uległy normalizacji.