Poziom markera C-19,9

Witam mam takie pytanie odnośnie markera c-19,9 zrobiłam sobie to badanie i wyszło mi 21,50 czy jakby cos się działo to wyszło by? zrobiłam sobie ostatnio także badanie crp także wyszło ujemne pozostałe badania krwi tez są ok ob wyszło 6 badanie usg brzucha też dobre bardzo prosze o odpisanie pozdrawiam

Najważniejsze to mieć wskazanie do wykonania badań. Wówczas ich wynik można interpretować właściwie. Żaden wynik ujemny (dobry dla pacjenta) nie wyklucza w 100% choroby. Istotny jest wywiad i badanie fizykalne. Cała reszta to badania dodatkowe. Nie powinno się od nich zaczynać.