Poziom płynu w prawej zatoce szczękowej oraz okrężnie pogrubiała błona śluzowa w obu zatokach szczękowych

Witam oto mój wynik RTG zatok: Poziom płynu w prawej zatoce szczękowej oraz okrężnie pogrubiała błona śluzowa w obu zatokach szczękowych. W rzucie zatoki czołowej zwapnienie 6mm. Poza tym radiologicznie bez zmian Jest się czym przejmować? Proszę o odpowiedź

Nie wiem co CI dolega, nie wiem gdzie mieszkasz, nie widzę tego RTG. Sam oceniam zdjęcia. Opisy radiologów i nasze różnią się z reguły znacznie. Przyślij to wszystko to porozmawiamy poważnie. Wierząc opisowi to masz poważny problem z zatokami ale spoko, nieśmiertelny. jeśli ten opis odpowiada stanowi faktycznemu to zdecyduj się na wielokrotne, lecznicze punkcje zatok szczękowych aby kiedyś nie czekało Cię operacyjne ich leczenia.