Poziom prolaktyny tydzień przed okresem

Interpretacja wyników prolaktyny Witam mam pytanie czy mogłabym poznać wynik prolaktyny która wynosi 909,5 Ulu/ml a norma wynosi (83-622) Mam 29 lat i jestem jakiś tydzień przed okresem wiem ze to się zmienia w ciągu całego cyklu z góry dziękuje pozdrawiam

Piotr Pilarski

Prolaktyna nie powinna przekraczać 622. Wynik wymaga wyjaśnienia. Sugeruję wizytę u endokrynologa.

Pozdrawiam.