Poziom TSH a lekka niedoczynność tarczycy

Czy TSH na poziomie 2,7 (0,55-4,78) , FT3 3,33 (2,3-4,2) FT4 1,41 (0,89-1,76) może świadczyć o lekkiej niedoczynności tarczycy. Mam 34 lata i w ostatnim czasie jestem baaaardzo zmęczona, pojawil mi się celulit którego nigdy nie miałam i czase puchną mi stopy (nigdy tego nie miałam).

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki sa w normie. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.