Pozytywne testy ciążowe i brak okresu a stosowanie leków antydepresyjnych

witam, zrobiłam 3 testy ciazowe i kazdy wyszedł pozytywnie zas pierwsze 2 ledwo było widac drugą kreske po 2 dniach zrobiłam tesy i wyszło tez pozytywnie( druga kreska bardziej widoczne) biore tabletki antydepresyjne i spónia mi sie okres 12 dni czy to ciaza czy tabletki tak zrobiły ze wyszedł test pozytywnie dodam ze przez 4 msc brałam luteine i miałam regularnie miesiaczke od tego momentu. w grudniu brałam takze luteine ale juz po niej nie dostałam miesiaczki do dzis dnia, prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jak najszybciej wizyta u ginekologa. Sądzę że to raczej ciąża.