Pozytywny test ciążowy a termin miesiączki

Witam. Spóźnia mi się okres ponad tydzień ostatnią miesiączke miałam 17marca. W sobote 18kwietnia zrobiłam test i wyszły 2 wyraźne kreski. Współżylam 23 marca. Nie potrafie wyliczyć w którtm dokładnie tygodniu jestem. Kiedy powinnam iść do Ginekologa? Ile kosztuje pierwsza wizyta, gdy nie mam ubezpieczenia I kiedy powinnam zacząć brać kwas foliowy ? Czytałam, ze zaczyna brać się przed ciążą jednak to była 'wpadka'

Aleksander Ropielewski

Na wizytę do ginekologa prosze zgłosić się do 12 tyg. ciaży. Z Pani opisu wynika, że jest to 3 lub 4 tydzień ciąży.