Pozytywny wynik badania na boreliozę

witam , od 8 lat choruje , moje pytanie dotyczy boleriozy mam ja pozytywna . lekarz zakazny twierdzi ze nie potrzebuje leczenia bo 8 punktów w wyniku testu to nic . jakbym miała 15 to dopiero był by problem . czy mam powody do zamartwiania sie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Co to znaczy pozytywna? Jaka metoda badania? Jaki poziom U klasie IGM I IGG?