Prawdopodobieństwo ciąży po seksie analnym

Witam, mam 20 lat i uprawialam seks analny i chlopak spuscil mi sie w odbyt, jednak pozniej wlozyl mi palce do pochwy. Robilismy to codziennie przez 5 dni, wypadaja mi teraz dni bezplodne jednak strasznie boje sie ze moglam zaliczyc wpadke, ze jakims cudem sperma przedostala sie do mojej pochwy z odbytu lub zostala 'umieszczona' tam poprzez palcowke. Jest jakies ryzyko? Niepotrzebnie sie stresuje.

Witam, przy tak intensywnym współżyciu ograniczenie zabezpieczenia wyłącznie do "kalendarzyka dni bezpłodnych" jest ryzykowne.Pani niepokój wydaje się uzasadniony. Sugeruję w przyszłości używać przynajmniej prezerwatywy i traktować to jako jako standard.Pozdrawiam