Prawdopodobieństwo ciąży po wprowadzeniu spermy do pochwy po seksie oralnym

czy po seksie oralny z facetem i wprowadzeniu zaraz po szczytowaniu spermy z buzi palcami gleboko w pochwe moge zajsc w ciaze tak bardzo bym chciala

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży teoretycznie istnieje. Proszę się jednak zastanowić nad szczerą rozmową z partnerem. Wspólne zaplanowanie ciąży byłoby bowiem znacznie bardziej rozsądne.