Prawdopodobieństwo ciąży przy nieregularnych cyklach miesiączkowych

Mój cykl jest bardzo nieregularny. Możliwe, że mam anemie. Z lipca na sierpień trwał 40 dni, z sierpnia na wrzesień 31 z września na październik 50 i to był mój ostatni. Seks uprawiałam pierwszy raz 8 października, 20 dostałam okres. Tylko dwa razy bez gumki po około minucie. Bez wytrysku. Gumka nigdy nie pękła. Czy mogę być w ciąży? Nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa, boję się

Witam serdecznie. Oby obliczyć prawdopodobne dni płodne odejmujemy 11 dni od najdłuższego cyklu i 18 dni od najkrótszego cyklu. Powstały przedział jest okresem płodnym w kolejnych cyklach. Stosunek bez zabezpieczenia predysponuje do ciąży. Sugerowałabym udać się do gienekologa.