Prawdopodobieństwo ciąży w wyniku stosunku 11 dni po okresie

Witam. Ostatnio okres spóźnił mi się około 2,5 tygodnia dostałam go 4marca sex uprawiałam 15 marca wcześnie rano ( pełny stosunek ) jest możliwość ze doszło do zapłodnienia ?

Jeśli odbyła Pani stosunek bez zabezpieczenia, to jest taka możliwość, szczególnie przy nieregularnych miesiączkach, gdyż ciężko określić dni płodne.