Prawdopodobieństwo zapłodnienia po pettingu
Możliwe jest,żebym zapłodnił dziewczynę 8 dnia cyklu przy cyklach 28 dnio,w dodatku nie było stosunku tylko palcówka(troche nasienia moglo znajdowac sie na palcach)Termin porodu z 6 tyg.wyszedł na 13.03.14,z12 tyg.na 11.03.14.w internecie,jest napisane że pierwsze Usg jest najbardziej wiarygodne co do wieku ciąży i że date zapłod.można obliczyć według wzoru: Data zapłodnienia+3 miesiące-7 dni=data porodu. To by wychodziło,że owulacja była 19 czerwca.Możliwe żeby plemniki tyle doczekały?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany termin porodu wskazuje, że do zapłodnienia doszło między 15 a 23 czerwca 2013 roku. Niestety nie napisał Pan kiedy Pana partnerka miała ostatnią miesiączkę, dlatego też trudno wyliczyć kiedy przypadał 8 dzień cyklu. Nie ma zatem możliwości, bym oceniła czy plemniki mogły tyle "przetrwać".