Prawidłowe wymiary penisa u nastolatka i operacja stulejki w dzieciństwie

Jaką długość powinien mieć penis w wieku 17, prawie 18 lat. Czy przez to ze jestem szczupły i mam 20 kg niedowagi może być on mniejszy? Pamiętam w dzieciństwie, że miałem zabieg, potem problem z oddawaniem moczu - członek puchł i nie wiem teraz, co to było, czy to się nazywa obrzezanie? Chodziło o zapalenie cewki moczowej.

Jaką długość powinien mieć penis w wieku 17, prawie 18 lat? - Jest już Pan praktycznie po okresie osiągnięcia dojrzałości płciowej, dlatego penis w wzwodzie zazwyczaj ma około 11-13 cm, a w zwiotczeniu około 7-9 cm. Patrz strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka Czy przez to, że jestem szczupły i mam 20 kg niedowagi może być on mniejszy? - Tylko niewielki wpływ ma budowa ciała na wielkość penisa. Czasami właśnie wbrew logice u osób szczuplejszych penis jest większy niż u otyłych. Pamiętam w dzieciństwie, że miałem zabieg, potem problem z oddawaniem moczu - członek puchł i nie wiem teraz, co to było, czy to się nazywa obrzezanie? - Zapewne w dzieciństwie miał Pan stulejkę, czyli zawężenie pierścienia napletka co wywoływało utrudnienie w odpływie moczu (tworzyła się bańka na szczycie penisa w czasie oddawania moczu). Z tego powodu wykonuje się zabiegi plastyki napletka lub też całkowitego usunięcia napletka czyli obrzezanie. Dokładnych informacji na ten temat powinni udzielić rodzice, którzy zapewne wiedzą jakiego typu miał Pan zabieg.