Prawoboczna skolioza kręgosłupa w wyniku RTG
Na wyniku badania RTG mam napisane prawoboczna skolioza odcinka L/S, zwężenie tarczy L5/S1, zaznaczone zmiany przeciążeniowe w dolnym seg. ledzwiowym. Od pół roku odczuwam mocny kłujący ból po lewej stronie w okolicach lędźwi, który uniemożliwia sport, a czasem nawet chodzenie. Jak można wyeliminować ten ból i wrócić do normalnej sprawności fizycznej?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą być wynikiem zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, które opisane są w wyniku. Przede wszystkim powinna Pani pomyśleć o rehabilitacji - o szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.